wtorek, 6 września 2011

TG -> Wrocław -> TG

Zapowiada się ciekawy weekend. W czwartek nowy cykl w Yazzie:
Mamy zamiar grac muzykę której nie graliśmy wcześniej na imprezach :) co z tego wyjdzie przekonajcie się sami! Wydarzenie na FB

W piątek zagram pierwszy raz we Wrocławiu w klubie Puzzle z takimi znakomitościami jak Intreu, Teskko, i Vanatoski. Polska czołówka UK(PL) funky. We wrocławiu planuję być wcześniej żeby pozwiedzać miasto :) gdyby ktoś miał ochotę mnie oprowadzić to hit me on my beeper :)


Impreza spod szyldu Imported Go(o)ds LINK

W sobotę wracam do TG na ŁĄŁĄŁĄ z Buszkersem
BUSZKERS - Gra od 2001. Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami JuNouMi Records, Funky Mamas & Papas, Koh-I-Noor i U Know Me. Przy selekcji na dancefloor kieruje się mottem „nie ma co się ograniczać, jak wszędzie są parkietowe bomby”. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od lat 80 do future garage przez hiphop, house, juke i techno.
Miał okazję grać w najlepszych polskich klubach z wieloma importowanymi gwiazdami, m.in. Seiji, Deadbeat & Tikiman, GusGus, Rune Lindbaek, Mano Le Tough, Ramadanman aka Pearson Sound, L-Vis 1990, Kidkanevil czy J-Bounce.
W 2010 roku wystąpił na dwóch letnich festiwalach w Krakowie - Selector Festival oraz Coke Live Festival. Jego mixy pojawiały się w austriackim Bogaloo Radioshow, Kosmos w Radio Roxy, DJs Night w Aferze czy w serwisie TheOtherPeoplePlace.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz